Miasteczko Candy "TWO" - dwa rządy

2 rządy - dwóch prezydentów


#1 2010-07-12 14:40:21

 Ginny

Prezydent Miasta

12511996
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 645
Punktów :   

Pamiętnik Ginny


http://numerylitery.ultra.pl/sklep/obrazki/8175CK28.jpg


Imię: Ginny
Nazwisko: Granger
Data urodzenia: 25 lipca 1992
Wiek: 17 lat
Adres: Willa Ginny/ul. Palmowa
Prace: Prezydent miasta
Dzieci: Zuzia i Eliza
Znajomi:
>PROFIL<

Offline

 

#2 2010-09-12 15:50:34

 Ginny

Prezydent Miasta

12511996
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 645
Punktów :   

Re: Pamiętnik Ginny

12 września 2010
Kochany pamiętniczku!
Mam zamiar pojechać do Paryża z dziewczynkami. Muszę poczekać na jakieś sklepy bo muszę kupić ubrania. Mam zamiar kupić też komputer bo bardzo często chodzę do ,,Kafejki Internetowej". Eliza też polubiła komputery. Dzisiaj miałam pracowity dzień i chyba muszę zapisać Elizę do przedszkola. Przedszkole jest, ale w przedszkolu nikogo nie ma. Chyba muszę zatrudnić kogoś w roli przedszkolanki. Przecież jestem prezydentem, prawda? To tyle wydarzeń na dziś.


Imię: Ginny
Nazwisko: Granger
Data urodzenia: 25 lipca 1992
Wiek: 17 lat
Adres: Willa Ginny/ul. Palmowa
Prace: Prezydent miasta
Dzieci: Zuzia i Eliza
Znajomi:
>PROFIL<

Offline

 

#3 2010-09-14 14:13:42

 Ginny

Prezydent Miasta

12511996
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 645
Punktów :   

Re: Pamiętnik Ginny

14.09.2010r.
Drogi pamiętniku!
Na początek powiem Ci czemu napisałam ,,Drogi Pamiętniku" na żółto-pomarańczowo. A więc jestem dziś szczęśliwa jak słoneczko i postanowiłam napis podobny do ,,Drogi pamiętniku" pisać kolorem który najlepiej odnosi się do mojego nastroju. A więc dzisiaj jestem szczęśliwa, ale nie tak by skakać do sufitu. Po prostu mam uśmiech na twarzy i moja 3/4 jest cała w skowronkach. A może cała jestem w skowronkach? Nie ważne. Wytłumaczę Ci czemu. A więc do naszego miasteczka przybyła z Gdyni fajna dziewczyna którą polubiłam. Codziennie coś robi, a nie tylko siedzi w domu i gnije (taki zwrot). Jak wszyscy z naszego miasteczka. No może oprócz mnie. Chociaż wczoraj Elena poszła na wieczorny spacer. Ale wracam do tematu Stacy. Tak, ma na imię Stacy. Kiedy ma problem lub pytanie, zwraca się od razu do mnie. Chciała szpital, poprosiła i już mamy szpital. Nie wiedziała jak zdobyć umiejętności, już biorę się za stworzenie kółek i wybudowanie sal do zajęć. O... Dzwonek dzwoni. Pewnie przyszły lizaki Elizy. Muszę kończyć.   


Imię: Ginny
Nazwisko: Granger
Data urodzenia: 25 lipca 1992
Wiek: 17 lat
Adres: Willa Ginny/ul. Palmowa
Prace: Prezydent miasta
Dzieci: Zuzia i Eliza
Znajomi:
>PROFIL<

Offline

 

#4 2010-10-04 19:53:09

 Ginny

Prezydent Miasta

12511996
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 645
Punktów :   

Re: Pamiętnik Ginny

4.10.2010r.
Kochany pamiętniku!


Nudno, ten wyjazd do Francji zaczyna robić się nudny od początku roku szkolnego. Miał być wielką przygodą, a jest... wielką klapą. No może nie aż tak wielką ale nie mogłam dobrać słów. Tęsknie za naszym kochanym TWO. Może i mało się w nim dzieje, ale jest... Jest moim domem. Miejscem które kocham najbardziej  ze wszystkich. Tęsknie za spokojnym domem, za ciepłym piaskiem na plaży. Za zapachami w szkole kucharskiej i za pysznymi lodami w cukierni. Tęsknie za wszystkim co się w naszym mieście znajduje. A po za tym muszę zrobić Festyn Hallowen'owy. Muszę powiadomić, Elenę - żeby przyszła tam i sprzedawała balony (najlepiej te straszne), Stacy - żeby zatańczyła coś, w końcu to jej zadanie Hmm.... Muszę przygotować salę, otworzyć sklep ze słodyczami, ozdobić ulice i inne miejsca, ozdobić swój dom, coś upichcić, zrobić konkursy Hallowen'owe i zabawy. Dość dużo tego, a czasu nie za wiele. Muszę jeszcze otworzyć stajnie, żeby zmieścić gdzieś kasztana. To chyba wszystko co mam zrobić... Może jeszcze coś wymyślę. A teraz chyba zrobię jakiś projekty. Nie ma czasu, do następnego razu!


Imię: Ginny
Nazwisko: Granger
Data urodzenia: 25 lipca 1992
Wiek: 17 lat
Adres: Willa Ginny/ul. Palmowa
Prace: Prezydent miasta
Dzieci: Zuzia i Eliza
Znajomi:
>PROFIL<

Offline

 

#5 2010-10-15 19:02:47

 Ginny

Prezydent Miasta

12511996
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 645
Punktów :   

Re: Pamiętnik Ginny

15.10.2010r.

Kochany pamiętniczku!
Po prostu masakra! Jestem strasznie zmęczona. Urządziłam lodowisko i góry. A przy tych patałachach z budowy to wielki wyczyn. Po za tym zabawiałam dziewczynki przez cały dzień. Ta praca robi się coraz bardziej męcząca! Myślałam że to będzie super frajda, bycie prezydentem, a okazuje się że jest na odwrót. Nie mówię że nie jest fajnie ale to strasznie nudna i męcząca praca. Chyba się zamęczę na śmierć. Nie wiem nawet jak znalazłam czas by napisać. To po prostu harówa. Chyba pójdę się zdrzemnąć. *patrzy na rozkład dnia* A jednak nie, muszę wysłać przesyłki ze sklepów do odpowiednich właścicieli. Idę się tym zająć. Do napisani!


Imię: Ginny
Nazwisko: Granger
Data urodzenia: 25 lipca 1992
Wiek: 17 lat
Adres: Willa Ginny/ul. Palmowa
Prace: Prezydent miasta
Dzieci: Zuzia i Eliza
Znajomi:
>PROFIL<

Offline

 

#6 2010-10-28 14:17:25

 Ginny

Prezydent Miasta

12511996
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 645
Punktów :   

Re: Pamiętnik Ginny

28.10.2010 r.
Drogi pamiętniku!
To już 2 pobyt w Paryżu. Czuję się strasznie! Chyba za niedługo się rozchoruje. *kicha zostawiając w pamiętniku plamy * Chyba nie pójdę zwiedzać. Chyba że  mają w tym hotelu aptekę. Chyba mamy nawet jakieś leki w łazience. Muszę to sprawdzić jak najprędzej bo na prawdę się pochoruje.


Imię: Ginny
Nazwisko: Granger
Data urodzenia: 25 lipca 1992
Wiek: 17 lat
Adres: Willa Ginny/ul. Palmowa
Prace: Prezydent miasta
Dzieci: Zuzia i Eliza
Znajomi:
>PROFIL<

Offline

 

#7 2011-01-01 21:00:25

 Ginny

Prezydent Miasta

12511996
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 645
Punktów :   

Re: Pamiętnik Ginny

01.01.2011r.
Kochany pamiętniczku!

Ten sylwester mnie wykończył! Przez cały dzień ziewam i gdybym mogła przespałabym się do jutra. Ale nie mogę gdyż muszę przyszykować Two na karnawał. Bal będą trwać aż 61 dni! Konkursy, stroje, potrawy i to wszystko w 2 miesiące i 4 dni. Muszę pogadać z Lily, Stacy, Eleną i innymi. Krótko ale na temat.


Imię: Ginny
Nazwisko: Granger
Data urodzenia: 25 lipca 1992
Wiek: 17 lat
Adres: Willa Ginny/ul. Palmowa
Prace: Prezydent miasta
Dzieci: Zuzia i Eliza
Znajomi:
>PROFIL<

Offline

 
Candy Two © Lily - werus365@buziaczek.pl Ginny - zuzanka.k@poczta.onet.pl Elena - dianabella@wp.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-mistrz.pun.pl www.witcher.pun.pl www.walecznykroliczek.pun.pl www.hitman-site.pun.pl www.naruto-arena.pun.pl